پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش پنیر پیتزا اینوچی بصورت عمده در سراسر کشور

پخش پنیر پیتزا اینوچی

از کجا می توان مراکز پخش پنیر پیتزا اینوچی را پیدا کرد؟ در حال حاضر پنیر پیتزا اینوچی چه قیمت دارد؟ شما می توانید پنیر پیتزا اینوچی را بصورت عمده و با قیمت مناسب از مجموعه پنیر پیتزا ایران تهیه کنید.

کارخانه پنیر پیتزا اینوچی توانسته است با بکارگیری متدهای روز دنیا و فراهم کردن شرایط و قیمت مناسب پنیر پیتزایی را تولید کند که، رضایت مشتریان را جلب کند. در همین راستا پنیر پیتزا اینوچی در دو نوع مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.

انواع پنیر پیتزا اینوچی

  • موزارلا
  • پروسس

این محصول در بسته بندی های بهداشتی و شکیل در اختیار فروشندگاه و مصرف کنندگان قرار می گیرد و هر کدام از انواع مختلف پنیر پیتزا اینوچی در بسته بندی نایلونی با رنگ مخصوص قرار داده می شود. وزن بسته بندی ها ۲ کیلویی بوده و ۵ بسته ۲ کیلوگرمی در یک کارتن قرار داده می شود.

پنیر پیتزا اینوچی

ار آنجاییکه پنیر پیتزا مانند بسیاری از محصولات لبنی باید در دمای زیر صفر نگهداری شود، به همین خاطر برای حمل و نقل این محصول باید از ماشین های حمل مخصوص که اصطلاحا با آنها ماشین های یخچالدار یا سردخانه دار گفته می شود، استفاده شود.
مجموعه پنیر پیتزا ایران می تواند پنیر پیتزا اینوچی را با قیمتی مناسب و رقابتی در اختیار افرادی که در حوزه پخش پنیر پیتزا فعالیت می کنند قرار دهد.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید