مشاوره و سفارش

  • 9 − 1 =

توضیحاتی در مورد پنیر گودا و پنیر پارمسان

پنیر گودا یا پنیر هلندی پنیر نیمه سخت و زرد رنگی است که سرشار از کلسیم، پروتئین، فسفر و انواع ویتامین‌هاست که ارزش غذایی آن معادل ۱۲-۱۱ کیلو شیر تازه گاو است. این پنیر یکی از معروف‌ترین پنیرهای جهان است که با داشتن ترکیبی مناسب از پنیر طبیعی و تازه، کره و ترکیب‌های غذایی دیگر، به‌ صورت خام یا پخته در پیتزا، لازانیا، سالاد، صبحانه، سوپ، سس و شیرینی استفاده می‌شود.
پنیر پارمسان قدیمی ترین و معروف ترین پنیر سخت ایتالیایی است که از ۲۲ تا ۲۴ کیلو شیر گاو تهیه می‌شود و ساختن آن حداقل ۸ ماه و حداکثر 4 سال زمان می‌برد. هر چقدر پارمسان کهنه تر باشد، قیمت آن بالاتر است. پروتئین آن از پروتئین موجود در گوشت قرمز بالاتر و سرشار از کلسیم، فسفر و ویتامین بوده و در عین حال درصد چربی آن نسبتاً پایین می‌باشد و درضمن هضم آن بسیار آسان تر از گوشت قرمز است.

توضیحاتی در مورد پنیر موزارلا و پنیر چدار

پنیر موزارلا از شیر گاو یا گاومیش تهیه می‌شود و سرشار از کلسیم است. این پنیر بسیار کِش می‌آید و در صبحانه و عصرانه، غذاهای پاستایی و غیره استفاده می‌شود. یکی از ویژگی های این پنیر، کم ‌نمک بودن آن است که استفاده از آن را برای همه رده‌های سنی با هر نوع رژیم غذایی امکان‌پذیر می کند. برای تهیه آن، پنیر تازه را در آب نزدیک به دمای جوش حرارت داده و در قطعه‌های کروی کوچک در آب نمک غلیظ نگه می‌دارند.
پنیر چدار پنیر نیمه سخت طبیعی و رسیده است که خواستگاه آن دهکده چدارواقع در سامرست انگلستان است. رنگ چدار معمولا سفید یا زرد است و جزء پنیرهای سفتی است که مزه تندی دارد. همچون دیگر انواع پنیر برای بهتر کردن رنگ این پنیر از رنگ‌های گیاهی مانند آناتو که عصاره‌ی نوعی گیاه گرمسیری است استفاده می‌شود و رطوبت آن از پنیرهایی مانند پنیر پیتزا و موزارلا کمتر است..

پنیر پروسس

پنیر پروسس یا پرورده با استفاده از پنیرهای دیگر تهیه می شود که از ترکیب انواع پنیر سخت با درجات رسیدن مختلف در کنار عوامل امولسیون کننده و به کمک حرارت تحت خلأ نسبی با سرعت یکسان تا رسیدن به یک بافت یکنواخت تولید می شود. شروع تولید پنیر پروسس برخلاف پنیرهای دیگر که از شیر تولید می شوند، با پنیر است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پنیر پروسس یا پرورده- سفارشیموجود تماس بگیرید
پنیر موزارلا- سفارشیموجود تماس بگیرید
پنیر چدار- سفارشیموجود تماس بگیرید
پنیر گودا یا پنیر هلندی- سفارشیموجود تماس بگیرید
پنیر پارمسان -سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 11 − 5 =

مدیر فروش

09111193898

واتس اپ

09111193898

کانال تلگرام

Iran_Pizza_Cheese@

اینستاگرام

iranpizzacheese@

ایمیل

iranpizzacheese@gmail.com

درباره ما :

مجموعه پنیر پیتزا ایران در راستای فروش انواع پنیر پیتزا با کیفیت های متنوع در اشکال و اوزان مختلف در بازارهای داخلی و خارجی شروع به فعالیت کرده است و از آنجا که حفظ سلامت غذایی مردم جامعه امری مهم برای این مجموعه به حساب می آید همواره سعی در حفظ کیفیت محصولات خود دارد. در این مجموعه شما می توانید انواع پنیر پیتزا از جمله پروسس و موزارلا را در سطوح کیفی متفاوت بیابید و به آسانی اقدام به خرید آن کنید.

مدیر فروش مجموعه پنیر پیتزا ایران

رضایی