پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش مستقیم پنیر موزارلا رشته ای ساده وکیوم

پخش مستقیم پنیر موزارلا رشته ای ساده و وکیوم در حجم های مختلف و به صورت بسته بندی و فله به تمامی رستوران داران و فست فودی ها صورت می گیرد. قیمت این محصولات با توجه به برند تولیدی و کیفیت محصول متفاوت می باشد. پنیرهای مزبور عموما توسط ماشین های حمل بار مواد لبنی که عموما دارای یخچال می باشند صورت می گیرد تا از آب شدگی و خمیری شدن محصول جلوگیری شود.  در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

پخش مستقیم پنیر موزارلا رشته ای ساده وکیوم

میزان چربی انواع پنیر موزارلا

میزان چربی انواع پنیر موزارلا

امروزه پنیر موزارلا نام مستعار پنیر پیتزا، برای استفاده در پخت پیتزا و غذاهای پنیری و گریل شده تهیه می شود. این محصول عموما از شیر تهیه می شود که در مراحل مختلف با استفاده از آنزیم های مخصوص در شرایط خاص تولید می گردد.

میزان‌ چربی انواع پنیر موزارلا بسیار بیشتر بوده و به نوعی فقط چربی شیر در پنیر به دست آمده وجود دارد. از این رو این محصول جهت خوش طعم شدن انواع غذاهای گریل شده و تنوری جهت چرب کردن به کار رفته و مواد اولیه اصلی غذاهای فست فودی می باشد.

پنیر موزارلا خاصیت کشسانی دارد و به صورت رنده شده با درجات مختلف در اختیار خریداران قرار می گیرد. عموما تولید کنندگان این محصول فعالیت ویژه ای در تولید محصولات لبنی دارند.

این محصول خاصیت ذوب شدگی عالی داشته و عموما در تماس با حرارت مستقیم نمی سوزد و با اب شدن می تواند خاصیت کشسانی و چربی مورد انتظاری را به غذا بدهد. پنیر مزبور قابلیت ترکیب با انواع غذاهای محلول در آب و خشک را دارا می باشد.

فروش انواع پنیر موزارلا رشته ای با شیر تازه

فروش انواع پنیر موزارلا رشته ای با شیر تازه

پنیر موزارلا وکیوم در طبخ انواع گوشت های گریل شده، سوسیس و همبرگر و همچنین پیتزا مورد استفاده قرار می گیرد. فروش انواع پنیر موزارلا رشته ای با شیر تازه در قیمت های مختلفی صورت می گیرد.

نوع بسته بندی این محصول می تواند در تعیین قیمت تاثیرگذار باشد. حجم های کمتر این محصول در بسته بندی های ویژه از قیمت های بیشتری نسبت به نوع فله این محصول برخوردار است. رستوران داران و فست فودی ها جهت کاهش هزینه خرید خود  عموما خرید فله این محصول را انتخاب می نمایند.

تولید پنیر موزارلا کم چرب با شیر تازه و فروش آن بالطبع سبب افزایش تقاضا در مدت زمان کمتری گشته و میزان مصرف را در طبخ انواع غذاها افزایش می دهد. فروش این محصول در انواع مختلف و تولید شده با شیر تازه با برندهای مختلفی صورت می گیرد که هر یک از قیمت ها و کیفیت های گوناگونی برخوردار می باشد.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید