پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش پنیر چدار ورقه ای پخش پذیر

امروزه فروش پنیر چدار ورقه ای پخش پذیر به دلیل این که خاصیت ذوب شدگی بسیار مناسبی دارد و برای تهیه غذا های که در فر آماده می شوند بسیار مناسب است باعث گردیده تا فروش این نوع پنیر در نمایندگی ها که محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می دارند افزایش یابد. 

نمایندگی فروش پنیر چدار ورقه ای پخش پذیر

تفاوت پنیر چدار با پنیر گودا

تفاوت پنیر چدار با پنیر گودا پنیر چدار پیتزا در واقع یک پنیر انگلیسی است و علت نامگذاری این نوع پنیر به این نام این است که بریده شیر را تکه تکه کرده و روی هم قرار می دهند، چربی این نوع پنیر تقریبا 48 درصد در ماده خشک آن می باشد به گونه ای که هر چه رنگ این نوع پنیر نارنجی رنگ تر باشد دارای قیمت بالاتری برخوردار است.

از این نوع پنیر به صورت خام در تهیه انواع ساندویچ پنیر، خوراک و سوفله استفاده می گردد و همچنین در تهیه انواع ساندویچ های گرم و سرد، سوپ، سالاد نیز بکار برده می شود. به گونه ای که ترکیب این نوع پنیر با پاستا طعم بسیار لذیذی را خلق می کند.

در صورتی که پنیر گودا یک نوع پنیر هلندی می باشد و علت نامگذاری آن زادگاه اصلی آن می باشد. این نوع پنیر از شیر خام بدست می آید و به مورد زمان از قرن 20 تاکنون از شیر پاستوریزه در تولید آن استفاده می شود و این نوع پنیر نیز مانند چدار دارای چربی تقریبی 48 درصد در ماده خشک خود می باشد. این نوع پنیر به دلیل خاصیت ذوب شدگی سریع بسیار مناسب برای غذا های است که در فر پخته می شوند. 

قیمت پخش پنیر چدار ورقه ای برای پیتزا

قیمت پخش پنیر چدار ورقه ای برای پیتزا قیمت پنیر چدار ورقه ای برای پیتزا به عوامل مختلفی چون نوع مواد اولیه بکار برده شده در آن، نوسانات نرخ ارز، میزان درصد چربی، نوع بسته بندی، شرکت سازنده و … بستگی دارد. به عنوان مثال این نوع پنیر هرچه رنگ آن نارنجی تر باشد در نتیجه درصد چربی آن نیز بالاتر بوده به همین دلیل دارای قیمت بالاتری نیز در مقایسه به نوع معمولی آن برخوردار است. 

پنیر چدار دیپ که در تهیه غذا استفاده می شود سبب ایجاد یک بافت نرم و قاشق خور می گردد و طعم بسیار لذیذ می شود. در واقع می توان گفت این نوع پنیر یک سس غلیظ تهیه شده از ماست، خامه ترش، شیر، پنیر نرم و یا سس مایونز می باشد. 

نوع بسته بندی یک محصول نیز می تواند بر قیمت نهایی یک محصول موثر باشد به گونه ای که هر چه بسته بندی از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار باشد هم میتواند مدت زمان ماندگاری محصول را با حفظ کیفیت بالا برد و هم می تواند از نظر ظاهری مشتری پسند تر باشد. 

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید