پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش پنیر گودا سفید قالبی کم چرب

از جمله محصولات غذایی که امروزه در سر سفره های صبحانه از کاربرد زیادی برخوردار می باشد پنیر است که در انواع گوناگون و نیز در تنوع کیفیت و رنگ و همچنین به صورت فله ای و در بسته بندی های متنوع در بازار عرضه می شوند که مراکز عمده فروشی زیادی در سراسر کشور وجود داشته که توانسته اند گونه های مختلفی از این مواد غذایی با ارزش از جمله پنیر گودا سفید را با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به روش عمده در سراسر کشور عرضه نمایند.

مرکز فروش پنیر گودا سفید قالبی کم چرب

تفاوت پنیر گودا با پنیر چدار در چیست؟

تفاوت پنیر گودا با پنیر چدار در چیست؟

تفاوت پنیر گودا سفید با پنیر چدار در این است که هر دو از لحاظ ظاهری و رنگ شبیه هم بوده و هر کدام از پنیرها دارای خواص زیاد و از اهمیت زیادی برای بدن برخوردار می باشد که پنیر گودا کم چرب مانند دیگر پنیرها حاوی چربی های اشباع شده است که دارای طعمی گردویی است و در درمان انواع بیماری ها از جمله درمان ناراحتی های قلبی عروقی بسیار مفید و موثر می باشد.

از انواع این محصولات غذایی با ارزش می توان به پنیر گودا سفید، پنیر ورقه ای، و غیره اشاره نمود که دارای رنگ زرد بوده و از شیر تازه گاو تهیه می شود و نیز دارای رایحه ای ملایم و مطلوب بوده که در نوع خود دارای طرفداران زیادی است.

پنیر های گودا در نوع خود دارای انواع و اقسام مختلفی می باشند که شامل: گودا ساده، گودا چیلی، گودا سیاه دانه، گودا زیره و غیره می باشند که افراد طبق ذائقه و سلیقه خود آن را انتخاب و خریداری می نمایند.

از انواع پنیرهای گودا به دلیل ذوب شدن توسط حرارت در انواع سالادها، تهیه سوپ ها، سس ها، ساندویچ های سرد و گرم و غیره کاربرد فراوان دارد.

یکی دیگر از انواع پنیرهای خرده که از محبوبیت و نیز طرفداران زیادی برخوردار است پنیر چدار است که پنیری سفت و زرد رنگ است که به صورت ورقه ای و فله ای در بسته بندی های متنوع به فروش می رسند که هر ورقه به صورت جداگانه دارای روکش نایلونی به صورت شفاف و کاملا بهداشتی در بازار عرضه می شوند.

همچنین پنیر چدار در نوع خود دارای چهار گونه متفاوت می باشند که عبارتند از: پنیر پستوی سبز، پنیر پستوی قرمز، پنیر گودا قالبی، پنیر پراتو قالبی می باشند که هر کدام بسته به نوع خود دارای خواص و از اهمیت زیادی برخوردار می باشند.

قیمت عمده پنیر گودا سفید سرشار از کلسیم

قیمت عمده پنیر گودا سفید سرشار از کلسیم انواع پنیرهای گودا سرشار از کلسیم بوده که برای بدن بسیار قوی و حائز اهمیت می باشند که با توجه به کیفیتی که دارند و نیز تولیدات طولانی مدت از ارزش قیمتی بالایی برخوردار بوده که با قیمت مناسب به روش عمده دربازارهای داخلی و خارجی عرضه می شوند که عرضه این نوع محصولات غذایی به صورت مستقیم و نیز بدون واسطه ارزانتر و مقرون به صرفه تر می باشد.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید