پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید پنیر گودا رنگی 300 گرمی

قیمت خرید پنیر گودا رنگی 300 گرمی بسته به نوع خرید و شرایط بازار متفاوت می باشد. این نمونه پنیر سفت و زرد رنگ می باشد و با ترکیب شیر گاو و زعفران تهیه می شود. به این نمونه محصول پنیر خاودا هم می گویند. 

قیمت خرید پنیر گودا رنگی 300 گرمی

انواع پنیر گودا رنگی را چگونه مصرف کنیم؟

 انواع پنیر گودا رنگی را چگونه مصرف کنیم؟

انواع پنیر گودا رنگی را می توان به صورت خام و پخته شده مصرف کرد. از این پنیر برای تهیه پیتزا؛ لازانیا؛ سالاد؛ چیزبرگر؛ صبحانه؛ سوپ؛ سس و شیرینی استفاده می شود. این نمونه پنیر دارای کلسیم؛ پروتئین؛ فسفر و انواع ویتامینها می باشد. به خاطر همین مصرف آن می تواند به سلامتی بدن کمک شایانی کند. این پنیر بسیار خوش طعم است. پنیر گودا ورقه ای با بهترین کیفیت تولید می شود.

از خاصیت های پنیر به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • انواع پنیر ها دارای ویتامین های گروه B می باشند. به خاطر همین برای سلامتی انسان مفید هستند.
  • پنیر برای بهبودی و سلامتی قلب مفید و کارساز می باشد.
  • برای پیشگیری از سلول های سرطانی باید از انواع پنیر ها استفاده کرد.
  • برای جلوگیری از دیابت باید پنیر مصرف کرد.
  • برای پوکی استخوان و ساخت ماهیچه ها پنیرها فوق العاده و بی نظیر می باشند.

فروش مستقیم پنیر گودا پستو سبز

فروش مستقیم پنیر گودا پستو سبز

فروش مستقیم پنیر گودا پستو سبز با بهترین کیفیت انجام می شود و این نوع فروش می تواند در آمد زا باشد چون مشتریان همیشه به دنبال خرید پنیر با کمترین هزینه می باشند. از انواع پنیرها به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • پنیر گودا: این نمونه پنیر اولین بار در هند تولید شد. این نمونه محصول جزو پنیرهای سخت تا نیمه سخت می باشد. مزه این پنیر تند تا ملایم می باشد. برای نگهداری این پنیر می توان آن را داخل جا میوه ای یخچال قرار داد. این پنیر برای این که خوب برسد باید حداقل 4 هفته به آن فرصت داده شود. بافت این پنیر به شکل مومی؛ خانه ای؛ تردد و شکننده می باشد. این پنیر از معروف ترین و شناخته ترین پنیرهای جهان می باشد.
  • پنیر فیلا: این نمونه پنیر نسبت به دیگر پنیرها خواص بهتری دارد. کسانی که پنیر های کشدار را دوست دارند می توانند به سراغ این پنیرها بروند. برای تهیه پیتزا مناسب ترین پنیر می باشد چون می تواند به خوبی روی پیتزا پهن شود. این پنیر به هیچ عنوان آب نمی اندازد.
  • پنیر پارمسان: به این پنیر؛ پنیر پارمزان هم گفته می شود. این نمونه پنیر جزو پنیرهای سخت می باشد. این نمونه محصول برای این که خوب برسد نیاز دارد به مدت دو ماه و حداکثر شش ماه باقی بماند. برای تهیه پلو؛ پاستا؛ سوپ و ماکارونی می توان از این محصول استفاده کرد.
  • پنیر چدار: این پنیر زرد رنگ می باشد و کسانی که علاقمند به پنیر های شیرین می باشند باید از این نمونه استفاده کنند.
رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید