پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید پنیر پیتزا بسته بندی

خرید پنیر پیتزا

پنیرهای پیتزا در بسته بندی های مختلف با وزن ها و قیمت های مشخص شده در بازار وجود دارند که هرکس می تواند با توجه به نیازی که دارد خریداری کند. قیمت خرید پنیر پیتزا بسته بندی شده متاثر از چند عامل است که یکی از این موارد نوع بسته بندی می باشد.
اگر به دنبال خرید پنیر پیتزا هستید بهتر است بدانید در کشور ما دو نوع پنیر پیتزا وجود دارد

انواع پنیر پیتزا در ایران

  1. پنیر پیتزا پاستافیلا یا موزارلا
  2. پنیر پیتزا پروسس

قیمت خرید پنیر پیتزا قیمت خرید پنیر پیتزا قیمت خرید پنیر پیتزا

در پنیر پیتزا پاستافیلا یا موزارلا که بهترین نوع این محصول می باشد و مرکز اصلی آن کشور ایتالیا می باشد، از شیر بوفالو استفاده می شود و قیمت واقعی این محصول بسیار زیاد است. اما نوع دوم یعنی پنیر پیتزا پروسس از شیر گاو تهیه شده و درصد چربی کمتری نسبت به موزارلا دارد.

هر دو نوع این پنیر پیتزاها در بازار به وفور یافت می شود و بسته بندی های متنوع و شکیلی برای آنها وجود دارد. عموما پنیر پیتزای موزارلا که به عنوان پنیر اصلی پیتزا هم معروف است دارای کیفیت مطلوبتری نسبت به پروسس است. همانطور که گفته شد قیمت خرید پنیر پیتزا متاثر از چند عامل است که یکی از این عوامل نوع بسته بندی این محصول است. در زیر به چند عامل اشاره می شود.

عوامل موثر در قیمت خرید پنیر پیتزا

  1. نوع پنیر پیتزا
  2. نوع بسته بندی
  3. حجم بسته بندی

خریداران عمده پنیر پیتزا می توانند از بسته بندی های ۲ یا ۲٫۵ کیلویی که به عنوان فله شناخته می شود جهت خرید استفاده کنند تا قیمت تمام شده برای آنها کمتر شود. مجموعه بازار پنیر پیتزا ایران می تواند پنیر پیتزای مرغوب و با کیفیت را در این بسته بندی ها به مشتریان و خریداران محترم که قصد خرید بصورت عمده و در حد تناژ بالا دارند معرفی کند.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید