پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پنیر پیتزا به قیمت کارخانه

فروش پنیر پیتزا به قیمت کارخانه

چقدر خوب می شد اگر می توانستیم پنیر پیتزا را به قیمت کارخانه خریداری نماییم. مژده ما به شما این است که سایت معتبر و فعال در زمینه فروش پنیر پیتزا به قیمت کارخانه و عمده راه اندازی گردیده است.

اگر به بسته بندی های جدید پنیر پیتزا دقت کنید متوجه این موضوع خواهید شد که بسته بندی ها بزرگ تر و پر حجم تر شده اند و در سوپر مارکت های کوچک هم براحتی می توان بسته های یک کیلویی یا چند کیلویی تهیه کرد. این مطلب بیانگر آن است که مصرف این ماده غذایی در بین مردم بالا رفته است. اما به یک موضوع مهم باید اشاره کرد، هنگام تحقیق در این زمینه روی یکی از بسته ها مشاهده گردید قیمت ۲۰۰۰۰ تومان درج شده است. وقتی از بازاریاب این محصول پرسیده شد محصول شما با چه قیمتی به دست مغازه دار رسیده است، اعلام کردند ۱۷۰۰۰ تومان و سپس مشخص گردید شرکت پخش این محصول، کالایش را با قیمت ۱۵۰۰۰ تومان خریداری کرده است.

فروش پنیر پیتزا به قیمت کارخانه

مطالب فوق را به این دلیل درج کردیم که با یک حساب سر انگشتی خودتان به این نتیجه برسید که اگر کالا را به قیمت کارخانه خریداری نمایید چقدر برایتان به صرفه و عالی خواهد بود.

با یک حساب سر انگشتی خودتان به این نتیجه می رسید که اگر کالا را به قیمت کارخانه خریداری نمایید چقدر برایتان به صرفه و عالی خواهد بود.

شاید برخی پیش خود می گویند خودمان هم می توانیم مستقیم از کارخانه خریداری کنیم اما کارخانه های تولیدی، بخاطر اینکه برای فروش محصولاتشان با محدودیت هایی مانند نمایندگان انحصاری یا واسطه های معتبر مواجه هستند و همچنین اینکه فروش مستقیم شان فقط در حجم های بسیار بالا صورت می گیرد، نمی توانند بطور مستقیم محصولاتشان را به هر نسبتی به همه افراد بفروشند.
ترویج فرهنگ فروش اینترنتی سالم کار را خیلی آسان کرده بطوریکه شما می توانید برای تهیه پنیر پیتزای مورد نیازتان با قیمت کارخانه فقط با شماره ای که در انتهای خبر درج گردیده تماس حاصل فرمایید.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید