پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم پنیر پیتزا موزارلا ورقه ای 180 گرمی

فروش پنیر موزارلا 180 گرمی به صورت غیر مستقیم از طریق سایت اینترنتی به صورت آنلاین انجام می شود که نرخ این محصول از طریق سایت ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است . پنیر پیتزا به خاطر طعم و مزه خوبی که دارد یک محصول پر فروش محسوب می شود .

فروش مستقیم  پنیر پیتزا موزارلا ورقه ای 180 گرمی

خصوصیات بهترین پنیر موزارلا رژیمی با شیر تازه

 خصوصیات بهترین پنیر موزارلا رژیمی با شیر تازه پنیر پیتزا موزارلا رژیمی یکی از خوشمزه ترین نوع پنیر است که با شیر تازه گاو تهیه می شود . در تهیه این پنیر ابتدا شیر را سالم سازی می کنند و بعد از زدودن آلودگی شیر و تنظیم چربی آن شروع به تهیه پنیر موزارلا می کنند ، پنیر موزارلا با حرارت دادن ذوب می شود و حالت کشسانی پیدا می کند ، رنگ این محصول سفید مایل به زرد است و طرفداران زیادی دارد ، از این پنیر در انواع پاستا ، ساندویچ و … استفاده می کنند .  بافت پنیر موزارلا به حالت لا به لا بوده و قابلیت رنده شدن و ذوب شدن …. را دارد . 

این پنیر از نوع پنیر الکتریکی محسوب می شود . عطر و طعم ملایم اسیدی دارد که هیچ نوع رایحه مصنوعی به این پنیر اضافه نمی شود و عطر ملایم لبنی را دارد .

قیمت انواع پنیر موزارلا رنده شده 180 گرمی

قیمت انواع پنیر موزارلا رنده شده 180 گرمی قیمت پنیر موزارلا رنده شده در وزن های مختلف با توجه به خرید مشتریان محاسبه می شود و نرخ نهایی مشخص می گردد . نرخ این محصول از میانگین پنیر پیتزا های دیگر بیش تر است . بهای خرید این پنیر که در ایران تولید می شود به خاطر کیفیت و مرغوبیت آن نسبت به کشورهای دیگر بالاتر است .

قیمت پنیر موزارلا در طول ابتدای سال تغییر می کند . اگر این محصول به صورت عمده ای خریداری شود در کاهش قیمت تاثیر زیادی دارد . پنیر موزارلا درجه یک ارزش قیمتی بالایی برای فروش دارد . این محصول با توجه به نوع و برندی که در کارخانه تولید می شود در قیمت های مختلف به فروش می رسد .

عرضه این محصول در سایت در بسته بندی مختلف یا فله بودن در قیمت و میزان فروش این محصول تاثیر زیادی دارد . هرچه طعم و مزه پنیر پیتزا بیش تر باشد درجه کیفیت عالی را به خود می گیرد و در قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد . پنیر پیتزای موزارلا را در سایت که به صورت کلی و جزئی این محصول را می فروشند می توان خرید ، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت پنیر موزارلا رژیمی داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب پنیر را خریداری کنیم . 

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید