پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پنیر موزارلا رنده شده 1 کیلویی

فروش عمده پنیر موزارلا رنده شده 1 کیلویی را می توان با نرخ های بسیار استثنائی و با بالاترین درجه کیفی به دست آورد. این نوع از فرآورده لبنی، کاربرد زیادی در پخت غذاهای گوناگون دارد و به نوعی، پایه اصلی خیلی از خوراکی های فست فودی به شمار می رود. در ادامه، شما را بیشتر با این محصول آشنا خواهیم نمود.

فروش عمده پنیر موزارلا رنده شده 1 کیلویی

مشخصات بهترین پنیر موزارلا برای پخت پیتزا

مشخصات بهترین پنیر موزارلا برای پخت پیتزا

موزارلا، نام یکی از پنیرهای ایتالیایی می باشد و امروزه در پخت انواع غذاهای ایرانی نیز کاربرد دارد. از طرفی، اگر خواسته باشیم مشخصات بهترین پنیر موزارلا برای پخت پیتزا را عنوان نماییم، می شود به این اشاره نمود که نوع مرغوب آن، از شیر گاومیش به دست می آید که چربی بیشتری دارد و غلیظ تر نیز می باشد.

اما در حال حاضر، بیشتر تولیدی ها از شیر گاو در فرآوری این نوع محصول پروسس شده استفاده می نمایند. در هر حال، کشسانی بالا، طعم ویژه و عطر خوش آن، این پنیر را از سایر محصولات متمایز کرده است. در کنار این، نوع درجه یک، رنگ سفید متمایل به زرد دارد. 

باید گفت، پنیر پیتزا موزارلا را می توان به همراه سایر غذاهای دیگر از جمله ساندویچ، لازانیا، سالادها، گوجه و غیره سبزیجات دیگر نیز میل کرد. این پنیر همانطور که گفتیم، از جمله محصولات پروسس شده به شمار می رود که کالری بالاتری از نوع معمولی دارد و در همین حال قیمت آن نیز بیشتر است.

پنیرهایی از این دست، دوبار پاستوریزه می شوند و از جهت دیگر، ترکیبی از سایر پنیرها هستند و محبوبیت زیادی دارند.

خرید پنیر پیتزا موزارلا رنده شده تازه

خرید پنیر پیتزا موزارلا رنده شده تازه اگر قصد پخت پیتزا را دارید و از طرفی امکانات و یا حوصله خرد کردن پنیر را ندارید، نگران نباشید؛ زیرا که خرید پنیر پیتزا موزارلا رنده شده تازه، به آسانی امکان پذیر است. این نوع از محصول در بسته بندی های خاص و یا به شکل فله ای با قیمت های مناسبی عرضه می شود.

برای پیتزا فروشی ها و رستوران ها مختلف که سرعت در کارشان بسیار مهم است، بهترین روش این می باشد تا به طور عمده نوع رنده شده را به دست آورند و مصرف کنند. این گونه دیگر نیازی به وقت گذاشتن برای ریز کردن فرآورده را نخواهند داشت.

گفتنی است که در کنار نوع رنده ای، پنیر موزارلا ورقه ای هم عرضه می شود که آنان نیز در بسته های خاصی به فروش می رسند و ورق های شان ضخامت ها و سایزهای گوناگونی دارد.

روی هم رفته، جهت تهیه بهترین نوع پنیرها می توانید از هر جای ایران سفارش خود را به این فروشگاه اینترنتی ارائه دهید و در مدت زمان کوتاهی نیز آن را تحویل بگیرید.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید