پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بی واسطه پنیر موزارلا قالبی کش دار

استفاده از غذا های فست فودی به یکی از علایق مردم در سراسر جهان تبدیل شده است. این غذاهای خوش طعم به خاطر سرعت در آماده شدن، تا این حد مورد توجه قرار گرفته اند. یکی از رایج ترین فست فودها، پیتزا می باشد. پنیر موزارلا یا همان پنیر پیتزا جزو اصلی برای تهیه این غذا به شمار می رود. 

در رابطه با فروش بی واسطه پنیر موزارلا قالبی کش دار در ادامه بحث خواهیم کرد.

فروش بی واسطه پنیر موزارلا قالبی کش دار

بسته بندی مختلف انواع پنیر موزارلا کم چرب

بسته بندی مختلف انواع پنیر موزارلا کم چرب بسته بندی های مختلف انواع پنیر پیتزا موزارلا کم چرب دارای وزن های مختلفی از جمله نیم، یک و دو و نیم کیلوگرمی می باشند. بسته بندی های بزرگتر عمدتا برای استفاده در مراکز فست فود فروشی، تهیه نموده و بسته های کوچکتر برای مصارف خانگی کاربرد دارند. 

همچنین بر حسب ترکیبات شیر نیز بسته بندی های متعددی ارائه می گردد. آنزیم هایی به کار رفته جهت ترش نمودن آن عامل دیگری برای بسته بندی انواع پنیر پیتزای موزارلا محسوب می شود. میزان رطوبت پنیر موزارلا کش دار هم پارامتر ویگری برای دسته بندی های مختلف به شمار می رود. حتی رژیم غذایی حیوان نیز موجب گروه بندی انواع مختلف این محصول خواهد شد. 

پنیرهای کم چرب به عنوان بهترین گروه از این محصولات شناخته می شوند که شامل چهار گروه کلی بوده که عبارتند از:

پنیر با رطوبت کم که بین سیزده تا چهل و پنج درصد رطوبت دارد، پنیر با رطوبت متوسط که رطوبتی بین سی و چهار تا چهل و پنج درصد رطوبت را شامل شده و همچنین پنیر با رطوبت بالا یعنی بین چهل و پنج تا پنجاه و پنج درصد. در نوع دیگری از آنها بین هشتاد تا هشتاد و پنج درصد رطوبت وجود دارد.

اما به طور کلی انواع مختلف پنیر مذکور، دارای چربی بوده و ویتامین های گروه B به فراوانی در آنها یافت می شود. 

قیمت خرید پنیر پیتزا موزارلا قالبی 2.5 کیلویی

قیمت خرید پنیر پیتزا موزارلا قالبی 2.5 کیلویی به منظور کسب اطلاع از قیمت دقیق خرید پنیر پیتزا موزارلا قالبی 2.5 کیلویی، با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان مربوطه راهنمایی های لازم را ارائه کنند. 

به طور کلی قیمت خرید این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال خرید عمده و مستقیم آن که بدون دخالت واسطه های فروش صورت می گیرد موجب شده تا قیمتها با کاهش زیادی روبه رو شوند. 

درصد چربی هم عامل بسیار مهمی در ایجاد نوسانات قیمتی بوده، علاوه بر این نوع بسته بندی، کارخانه تولید کننده نیز هزینه های خرید را با افزایش و یا کاهش مواجه می سازند. 

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید