پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم پنیر پروسس گوسفندی صبحانه

مشتریان و مصرف کنندگان عزیز می توانند پنیر پروسس گوسفندی را به شیوه های مستقیم و بدون واسطه با قیمتی بسیدر ارزان و مناسب خریداری کنند و به عنوان یک صبحانه مقوی به همراه مغز گردو آن را صرف کنند .

خرید مستقیم پنیر پروسس گوسفندی صبحانه

میزان کالری انواع پنیر پروسس

میزان کالری انواع پنیر پروسس پنیر پروسس دارای دو نوع طبیعی و فراوری شده است که از لحاظ میزان کالری با یکدیگر فرق می کنند این پنیر به دلیل اینکه به دو مرحله پاستوریزه می شود پروتئین و کالری آن به سرعت جذب خواهد شد.

پنیر پروسس از لحاظ بهداشتی و کیفیت در سطح بالایی قرار گرفته است و میزان کالری آن 5 الی 10 درصدمی باشد که در هنگام تولید آن مقدار مواد افزودنی به آن اضافه می شود تا در یک پروسه زمانی کوتاه مدت قابلیت نگهداری آن امکان پذیر باشد.

پنیر پروسس از شیر گاو تهیه شده و طعم بسیار عالی و خوشمزه ای دارد که رنگ آن سفید بوده است و به صورت بسته ای یا قالبی با کالری های گوناگون قابل عرضه به مشتریان عزیز می باشد.

تمامی مشتریان عزیز می توانند پنیر پروسس صبحانه را در انواع ابعا کوچک و بزرگ به راحتی تهیه و خریداری کنند سپس به عنوان یک صبحانه فوق العاده مقوی از آن استفاده نمایند.


فروش ویژه انواع پنیر گوسفندی قالبی

فروش ویژه انواع پنیر گوسفندی قالبی در تهیه و تولید پنیر گوسفندی از انواع پنیرهای رسیده و تازه به همراه کره استفاده می شود که دستگاه های تولید و ساخت آن بسیار مدرن و پیشرفته بود و به دلیل میزان کالری بالایی که دارد بیشتر مشتریان را به سمت خود کشانده است.

در بازارهای داخلی فروش پنیر گوسفندی قالبی به صورت کاملا ویژه و استثنایی انجام می گیرد و مشتریان می توانند با قیمت های مقطوع و به صرفه انواعی از آن را تهیه و خریداری کنند.

پنیر گوسفندی قالبی بافتی نرم و بسیار لذیذ دارد که به دلیل افزودن لاکتیک و طعم و عطر ملایمش بسیار خوشمزه و مطبوع است.

به روش های کاملا متفاوت همه ساله فروش این محصول انجام میگیرد و مشتریانی در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص داده است که به دلیل طعم و مزه ان می باشد و از لحاظ قیمت بسیار خوب می باشد.

همه ساله مراکز و فروشگاه های لبنیاتی فروشی ویژه و خوبی دارند و به شکل بسته بندی یا قالبی آن ها را در برندهای گوناگون به مشتریانشان عرضه می کنند و سطح فروش خود را روز به روز گسترش می دهند.

این نوع پنیر به دلیل فروش بسیار بالایی که دارد کارخانه ها و شرکت های تولیدی سعی در ساخت بهتر و باکیفیت تر آن دارند و تنها هدفشان جذب مشتری بیشتر است.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید