پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع پنیر گودا قالبی متوسط 500 گرمی

پنیر گودا قالبی، پنیر معروف هلندی بوده  که وطن اصلی آن شهر کوچکی به نام گودا است که در ابتدا از شیر خام تهیه شده است اما از اوایل قرن بیستم با شیر پاستوریزه تهیه می شود. گودا دارای 48 درصد چربی در ماده خشک است و این نمونه از پنیر در قالب با وزن های مختلفی تولید می گردد که نمونه 500 گرمی آن بیشترین طرفدار را  خواهد داشت.

خرید انواع پنیر گودا  قالبی متوسط 500 گرمی

تولید بهترین پنیر گودا رنگی سالادی

تولید بهترین پنیر گودا رنگی سالادی

پنیر گودا یکی از قدیمی ترین نمونه های پنیر می باشد که غالبا با شیر گاو تهیه شده و طعمی ملایم و خامه ای خواهد داشت و ویژگی های خاص پنیر گودا رنگ زرد خوشرنگ، عطر عالی و طعمی کاراملی و شیرین است. اما امروزه در زمان تولید به پنیر گودا افزودنی های سبزیجات را اضافه کرده، که به صورت رنگ های سبز و قرمز در بازار مواد غذایی و با عنوان پنیر گودا سالادی موجود می باشند و در اصل از پنیر گودا رنگی برای تهیه سالاد استفاده خواهند نمود.

 پنیر گودا از دو روش سنتی و صنعتی تهیه می گردد که  پنیر گودا تولید شده به روش صنعتی ماندگاری طولانی تری خواهد داشت، از این رو امروزه پنیر گودا به روش سنتی،  فقط در شهر گودا از کشور هلند تولید می گردد، در صورتی که در سایر نقاط جهان پنیر گودا به  روش صنعتی از شیر پاستوریزه گاو استفاده خواهد شد، در صورتی که در روش سنتی از شیر پاستوریزه استفاده نخواهد شد و در این صورت ماندگاری و کیفیت پنیر پایین تر خواهد آمد و پنیر های گودا بر اساس فرآیند تولید آن ها تا 3 سال هم عمر خواهند کرد.

البته  لازم به ذکر است  که برای جلوگیری از خشک شدن  پنیر، سطح آن را با روکشی زرد و از جنس موم می پوشانند و سپس پنیر را در بهترین شرایط قرار داده تا فرآیند تبخیر و فرآوری صورت گیرد و در نهایت پنیر تولید گردد.

فروش مستقیم پنیر گودا قالبی فله

فروش مستقیم پنیر گودا قالبی فله

امروزه پنیر گودا از پرطرفدار ترین نمونه های پنیر بوده که در دسته های پنیر سخت و نیمه سخت قرار گرفته است. اصولا از این نمونه پنیر برای تهیه انواع سالاد، سوپ و غذا های مختلف استفاده خواهد شد، اما برخی از نمونه های نرم این نوع از پنیر به گونه ای بوده که در اثر حرارت به حالت کشدار تبدیل می گردند.

این نمونه از پنیر معمولا به صورت های بسته بندی شده و فله ای در بازار فروش محصولات غذایی عرضه می گردد و اصولا پنیرهای فله ای که به صورت مستقیم و حذف واسطه ها به فروش می رسد، برای مکان هایی مانند رستوران ها که روزانه مقدار زیادی از این محصول را مصرف می نمایند،  مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید