پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 − 5 =

خرید انواع پنیر پارمسان پودری در تهیه پاستا

پنیر پارمسان پاستا، پنیر سخت نمادینی است که در اصل از ایتالیا شروع شده و در سراسر جهان بسیار مورد استفاده و تولید می باشد. در اروپا، پنیر پارمزان پنیر محافظت شده است، به این معنی که فقط پنیرهای ساخته شده به روش خاصی در منطقه خاصی از ایتالیا را می توان پنیر پارمزان نامید. در خارج از اروپا، بسیاری از پنیرهای عمومی از برچسب پارمسان استفاده می کنند. برای خرید هرچه بهتر انواع پنیر پارمسان پودری متناسب با مصرفتان این متن را بخوانید.

خرید انواع پنیر پارمسان پودری در تهیه پاستا

کاربرد پنیر پارمسان در تهیه انواع پاستا

کاربرد پنیر پارمسان در تهیه انواع پاستا  پنیر کاملاً نمکی و کمی دانه دار، دارای کاربردهای زیادی در غذاهای ایتالیایی از جمله پر کردن انواع ماکارونی و پیتزا و به عنوان یک ماده مهم در برخی سس ها است. این پنیر به طور سنتی با مخلوط کردن شیر صبحگاهی با شیر بدون چربی از شب قبل تهیه می شود.

شیر گرم می شود و با رنت مخلوط می شود تا پنیرهایی شکل بگیرد، که در قالب پنیر فشرده می شوند. پنیر پارمسان واقعی با یک استنسیل قالب ریزی شده است، که نشان می دهد کجا و چه زمانی ساخته شده است.

پنیر در یک حمام آب نمک خیس می شود و حداقل به مدت حداقل دو سال می ماند تا برای فروش درجه بندی شود.
پنیر پارمسان خرد شده:
دال پنیر را روی تخته خرد شده قرار دهید و آن را به قطعات کوچک خرد کنید. طبق نیاز دستور غذا می توان آنرا خرد یا تقریباً خرد شده در تکه های بزرگ کرد.
پنیر پارمسان رنده شده:
این کار نیاز به خرد کردن صفحات پنیر در یک رنده دستی دارد. این پنیر رنده شده از نظر بافت بسیار خوب است و برای تهیه و پخت غذا در ظروف مورد استفاده قرار می گیرد.

پنیر پارمسان پودری:
رنده را در یک دست و بلوک پنیر پارمسان در دست دیگر نگه دارید. آن رو به پایین در سمت رنده با سوراخ های اندازه کوچک مالش دهید تا یک پودر به دست آید.
نوارهای پنیر پارمزان:
بلوک پنیر را طبق نیاز دستور به نوارهای نازک یا ضخیم برش دهید.
پنیر پارمسان خرد شده:
پنیر را از طریق یک خردکن عبور داده و برش های نازک را با انگشت به خرد کنید. از طرف دیگر ، می توانید این پنیر را به صورت خرد شده و بسته بندی شده خریداری کنید. شما ممکن است پنیر را در یک برش قرار دهید یا پنیر را طبق برش در دستور العمل در خلال های نازک یا ضخیم خرد کنید.

فروش ویژه پنیر پارمسان رنده شده پاستا

فروش ویژه پنیر پارمسان رنده شده پاستا نحوه انتخاب


معمولا از میان تنوع پنیر های پارمسان موجود در فروشگاه ها نوع رنده شده آن بیشترین فروش را دارد، چراکه این مدل پنیر لیست بلند تری از غذا ها را جلوی شما قرار می دهید نسبت به سایر انواع آن. همین پنیر برای پاستا به تنهایی می تواند راضی کننده باشد، چه رسد به اینکه غذا های بیشتری نیز وجود دارند.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 + 4 =
0

دیدگاهتان را بنویسید