پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع عمده پنیر موزارلا رنده شده 500 گرمی

در حقیقت پنیر موزارلا، از جمله پنیر های ایتالیایی بوده که از شیر تازه گاو تهیه می شود و معمولا این نمونه از پنیر در اندازه و حالت های مختلفی مانند رنده شده، ورقه ای، گیلاسی، توپی و تخته ای تولید می گردد. اما در میان نمونه های تولید شده، پنیر موزارلا رنده شده 500 گرمی، بیشترین طرفدار را داشته که از طریق توزیع کنندگان این محصول به صورت عمده و جزئی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

توزیع عمده پنیر موزارلا رنده شده 500 گرمی

طرز نگهداری انواع پنیر موزارلا

طرز نگهداری انواع پنیر موزارلا به طور کلی پنیر ها به دو گروه پنیر سخت و پنیر نرم تقسیم بندی می گردند که هر کدام از آن ها شرایط نگهداری مخصوص به خود را خواهند داشت و پنیر پیتزا موزارلا در  دسته پنیر های سخت می باشد که برای نگهداری از آن ها، چندین روش توصیه گردیده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

در ابتدا باید گفت که در صورت امکان پنیر موزارلا را تازه مصرف کرده و آن را در فریزر نگه داری ننمایید، زیرا بافت این نمونه از پنیر ها به گونه ای است که باید در محیط سرد و خشک نگهداری شود و معمولا این نمونه از پنیر ها را در یخچال نگهداری کرده و مدت نگهداری پنیر های سخت به مدت 3 الی 4  هفته پس از تولید می باشد، بنابراین نگهداری آن ها بیشتر از این مدت امکان پذیر  نمی باشد.

اما برای نگه داری این نمونه از پنیر ها، بهتر است که کاغذ روغنی را در اطراف پنیر بسته و سپس آن را در کشوی پایین یخچال که مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات بوده، قرار دهیم، ولی باید توجه داشته باشیم که کاغذ به دور آن محکم بسته نشود، زیرا در اثر محکم بسته شدن کاغذ در اطراف آن، موجب شده که جلوی تنفس پنیر گرفته شود و پنیر کپک می زند. 

و اما یکی دیگر از مشکلات پنیر موزارلا پرچرب این بوده که به سرعت خشک می شوند، بنابراین برای جلوگیری از خشک شدن بهتر است که، آن را به همراه چندین طعم دهنده مانند سیر و فلفل، درون روغن زیتون نگهداری کرده و یا مقداری روغن و کره، بر روی محل برش خورده مالیده شود و یا می توان آن را در دستمالی آغشته به سرکه نگهداری نمود. 

قیمت پنیر موزارلا رنده شده 1 کیلویی

قیمت پنیر موزارلا رنده شده 1 کیلویی پنیر موزارلا از جمله پنیر هایی بوده که از تنوع بالایی برخوردار می باشد که در راستای برآورده کردن رضایت مشتریان این نمونه از پنیر را در بسته بندی، اشکال و درصد چربی های متفاوت تولید گردیده اند و قیمت آن ها با توجه به عوامل گفته شده، متغیر می باشد. به عنوان نمونه قیمت پنیر موزارلا رنده شده 1  کیلویی، به شرکت سازنده، درصد چربی، نحوه فروش و سایر هزینه های جانبی بستگی خواهد داشت، اما به دلیل تحولات بازار و نوسانات ارز، قیمت دقیقی برای آن نمی توان اعلام نمود.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید