پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع بهترین پنیر موزارلا تکه ای کاملا ارگانیک

پنیر موزارلا تکه ای ارگانیک از بهترین محصولات لبنی است که مصارف زیادی دارد و در اوزان مختلفی به صورت بسته بندی شده در بازارهای کشور توزیع می شود که مورد استقبال زیادی از سوی مشتریان قرار گرفته است.

توزیع بهترین پنیر موزارلا تکه ای کاملا ارگانیک

تهیه پنیر موزارلا تکه ای به شکل سنتی

تهیه پنیر موزارلا تکه ای به شکل سنتی برای تهیه پنیر موزارلا ارگانیک تکه ای به شکل سنتی ابتدا یک پیمانه آب سرد آماده و یک چهارم قرص پنیر را با آن مخلوط و حل نموده و بعد از آن یک پیمانه آب سرد را با جوهر لیمو حل می کنیم و محلول جوهر لیمو را به به شیر اضافه نموده و در حرارت قرار می دهیم تا دمای آن به ۳۳ درجه برسد.

وقتی دما به ۳۳ درجه رسید قرص پنیر را به آن اضافه نموده و می گذاریم تا دما به ۴۰ یا ۴۳ درجه برسد و بعد از رسیدن دما رویه غلیظی مانند ماست در روی شیر ایجاد می شود که با چاقو در آن برش ایجاد نموده و آن را تا دو دقیقه هم می زنیم و بعد از آن شعله را خاموش می کنیم.

بعد از آن مواد حل شده یا پنیر تهیه شده را داخل ظرفی ریخته و آن را با دست فشار داده و آب اضافی آن را می گیریم و بعد آن را با ظرف داخل ماکروویو قرار داده و پنیر را در درجه حرارت بالا تا ۳۰ ثانیه حرارت داده و بعد آن را خارج نموده و آب اضافی آن را گرفته و تا چند مرتبه این عمل را تکرار می کنیم تا پنیر هیچ آبی نداشته باشد و حالت کشدار پیدا کند و بعد از آن نمک را به پنیر اضافه می کنیم.

۱۰ تا ۱۵ بار باید پنیر را کش آورده و جمع کنیم تا براق و کشدار شود و بعد از آن را به شکل توپ یا حلقه ای در آورده و آماده خوردن می باشد.

نکات مهم در خرید پنیر موزارلا مناسب پیتزا

نکات مهم در خرید پنیر موزارلا مناسب پیتزا قبل از خرید پنیر موزارلا پیتزا بهتر است از انواع آن اطلاع کسب نمود و آن را به درستی انتخاب کرد و قبل از خرید نیز باید به تاریخ تولید آنها توجه نمود و اکثرا مدت نگهداری آنها شش ماه تا ۳ سال می باشد و همیشه باید سعی نمود آن را تازه خریداری کرد.

حین خرید باید متناسب با نیاز خود آن را تهیه نمود و خرید بیش از نیاز باعث می شود که از تاریخ تولید آن زمان زیادی بگذرد و محصول دچار فساد شود که وزن های آن نیز اکثرا ۱۸۰ گرمی تا دو کیلویی است که هر خریداری می تواند متناسب با نیازش آن را تهیه کند.

پنیر موزارلا در بسته بندی های مختلف عرضه می شود مثلا با سلفون متالایز، ظروف یکبار مصرف با روکش سلفون،  پلاستیک شفاف رنگی، ظرف یکبار مصرف ضخیم درب دار و پاکتی است که باعث تنوع در این محصول شده است که در بسته مشخصات کامل و قیمت درج شده است و برندهایی که ارائه دهنده این محصول هستند نیز زیاد می باشند.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید