پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار پخش پنیر موزارلا رنده نشده 1 کیلویی

پنیر موزارلا رنده نشده 1 کیلویی در جاهای مختلفی توزیع و به مشتریان عرضه می شود. این جاها عموما در سطح شهر پراکنده شده اند تا مشتریان در جاهای گوناگون بتوانند به راحتی به این محصول دست یابند.بازار پخش پنیر موزارلا رنده نشده 1 کیلویی

مشخصات بهترین پنیر پیتزا موزارلا رنده نشده

مشخصات بهترین پنیر پیتزا موزارلا رنده نشده از انواع پنیرهای موزارلا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

رمانو گرانا ،پنیر های رسیده پرولون و کایسیوکاوالو .

جهت به دست آوردن پنیر پیتزا به ازای هر ۹ تا ۱۰ کیلو گرم شیر یک کیلو پنیر موزارلا به دست می آید . حال می بایست به این موضوع بپردازیم که اساساً پنیر به چه چیزی گفته می شود . پنیر ماده ای است که از رسوب پروتئینی در شیر که به آن کازین گفته می‌شود حاصل می‌شود. در نتیجه پس از اینکه سرم شیر از کازئین جدا شد ، با اضافه نمودن ماده‌ای به نام استارتر کالچر و کلسیم کلراید به مایع پنیر یک لخته حاصل می گردد که به آن پنیر می گویند. کلسیم کلراید ماده‌ای است که از حرارت دادن شیر نمکهای کلسیم به وجود می‌آید. ماده‌ای که در اثر این حرارت رسوب می‌کند را کلسیم کلراید می گویند که یک بافت نا مستحکم دارد. مایه پنیر نیز به دو صورت قارچی و حیوانی در بازار وجود دارد. همچنین ماده استارتر کالچر یک سری میکروب مفید می‌باشند که برای به وجود آوردن مزه ای دلچسب و طعم و عطر دلنشین و همچنین به وجود آوردن بافت منسجم در پنیر استفاده می‌شوند. استارتر کالچر ها روی آنزیم های شیر تاثیر گذاشته و موجب به وجود آوردن یک محیط اسیدی می گردد. این محیط اسیدی موجب می شود که از رشد میکروب های مضر در شیر در زمان فرآیند تبدیل شیر به پنیر جلوگیری گردد.

یک سری نکاتی را در رابطه با پنیر پیتزا می بایست رعایت نمایید که در زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم :

این نکته را در نظر داشته باشید که پنیر پیتزا را تا جایی که امکان دارد به صورت تازه مصرف نمایید و از قرار دادن آن در فریزر خودداری نمایید و چنانچه مقداری از پنیر پیتزایتان اضافه ماند آن را در کاغذ آلومینیومی بپیچید و در خنک ترین بخش یخچال تان قرار دهید . اگر پنیر پیتزای رنده شده دارید برای آب کردن پنیر روی غذای تان می‌بایست از شعله ملایم استفاده نماید و چنانچه از شعله بالای جهت آب کردن پنیر استفاده کنید ، پنیر رشته رشته گشته و کیفیت خود را از دست خواهد داد.

فروش ویژه پنیر موزارلا رنده نشده 500 گرمی

فروش ویژه پنیر موزارلا رنده نشده 500 گرمی در بازار پنیر پیتزا به دو صورت پنیر موزارلا کیلویی و پنیر موزارلا قالبی عرضه می شود. همچنین فروش این محصول بسته هایی با گرم های متفاوت ارائه می گردد که هم به صورت رنده شده و هم به صورت رنده نشده قابل ارائه با مشتریان است.

رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

پنیر پیتزا ایران شما را به خرید بهترین محصولات پنیر پیتزا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید